Home  /   Ponuka  /   Work&Travel USAProgram Work and Travel je už roky pre študentov tou najjednoduchšou a najbezpečnejšou možnosťou, ako stráviť pracovné leto v USA.
Tu sú základné detaily:

Typ víz: J-1 

Začiatok programu: 10. máj až 5. júl

Koniec programu: 1. september až 30. september

Maximálna dĺžka: 4 mesiace práce plus 1 mesiac cestovania

Minimálna dĺžka: 10 týždňov

Minimálna mzda: $7.25

Jazykové požiadavky: základná angličtina


Program Work and Travel vám ponúkame v týchto formách:

SELF-PLACED PROGRAM: V tomto programe si zamestnávateľa nájdete sami. So všetkým ostatným vám pomôžeme alebo vybavíme za vás. Pre viac detailov o programe Self-Placed kliknite sem.

DIRECT PLACEMENT PROGRAM: Program s kompletným servisom vrátane zabezpečenia pracovnej zmluvy z našej databázy zamestnávateľov. Postaráme sa o to, aby ste mali prácu, ktorá bude presne vyhovovať vašim požiadavkám. Pre viac detailov o programe Direct Placement kliknite sem.

JOB FAIR PROGRAM: Program s kompletným servisom vrátane osobného pohovoru so zamestnávateľom v Bratislave. Ponuka veľmi dobrých, overených prác a interview priamo so zástupcom zamestnávateľa na vašej domácej pôde. Veľmi populárna forma programu. Pre viac detailov o programe Job Fair kliknite sem.


Tisíce študentov z Čiech a Slovenska už mali prostredníctvom programu Work and Travel možnosť nielen spoznať život a kultúru v USA, ale aj slušne si privyrobiť a získať zaujímavé a podnetné pracovné skúsenosti.

My vám v rámci tohto programu ponúkame kompletný servis na najvyššej úrovni prispôsobený vaším osobným preferenciám, vrátane poskytnutia pracovnej zmluvy.

Stačí nám napísať e-mail na info@alaskatravel.sk a o zvyšok sa postaráme.