Home  /   O nás

Tak ako Aljaška je najväčším americkým štátom, Alaska Travel je najväčším odborníkom na program Work and Travel USA na Slovensku a v Čechách. Sme agentúra, ktorá vám ako jediná “ušije” tento jedinečný program na mieru. Pre nás je každý študent osobitným projektom, o ktorý sa vzorne staráme.

S nami všetko vybavíte online! Všetko, čo k programu work and travel potrebujete, vám vieme zariadiť či poradiť emailom, telefonicky, poštou alebo cez skype.

Program Work and Travel USA sme zažili mnohokrát na vlastnej koži a všetko, čo sme sa naučili, teraz prenášame do kvality nami ponúkaných služieb.


Sprevádzame vás celým procesom hľadania zamestnávateľa i vybavovania víz, ak bude treba, pomôžeme vám aj s angličtinou.

Postaráme sa o vás doma, ale aj po odchode za oceán. Spoluprácou s nami získate prístup do jedinečného online systému našej partnerskej agentúry CCI, prostredníctvom ktorého môžete komunikovať s agentúrou, zamestnávateľom, ale aj sledovať vývoj vybavovania svojho programu.

Investujeme veľa času a energie, aby sme vám dokázali zabezpečiť ten najlepší servis, v destinácii, ktorú ste si vysnívali, za poplatok, ktorý si môžete dovoliť.

AKO ZAČAŤ
NÁŠ TÍM